افزودن سریع بلوک با اسلش در گوتنبرگ

صفحه ساز گوتنبرگ بصورت پیش فرض با چند بلوک کاربردی و اصلی برای ساخته برگه و پست ارائه می‌شود. تمام بلوک ها را میتوانید با کلیک بر روی علامت مثبت “+”  در بالای ویرایشگر مشاهده کنید. بلوک ها در چند دسته بندی مختلف برای شما قرار داده شده است و هر بلوک اسم خاص خودش را دارد.

افزودن سریع بلوک با اسلش

ابتدا اضافه کردن بلوک بصورت دستی را امتحان کنید و با نام و کارایی هر بلوک آشنا شوید. سپس، در حالی که یک فیلد جستجتو نیز در بالای درسته بندی بلوک ها وجود دارد باعث می‌شود تا نام بلوک مورد نظر را جستجو کنید و به نوشت و ساخت پست خود سرعت دهید. اما ما در اینجا قصد داریم تا راه حلی به شما معرفی کنیم که سرعت نوشتن پست در وردپرس را بالاتر ببریم. به این صورت که شما میتوایند به سادگی و فقط با یک اسلش / و تایپ نام بلوک مورد نظر آن را به پست خود اضافه کنید.

برای مثال شما میتوانید به با نوشتن /gallery و زدن دکمه اینتر Enter ، بلوک گالری را به پست خود اضافه کنید. این کار باعث می‌شود تا پاراگراف که در آن هستید به چیزی که شما میخواهید تبدیل شود.

افزودن سریع بلوک با اسلش در گوتنبرگ

نکته: همچنین شما می‌توانید بلوک هایی که بیشترین استفاده را کردید را در قسمت Most Recent مشاهده کنید و از آنها نیز استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *